Termometr elektroniczny z baterią.

Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu uzyskano duży czas rzeczy bez potrzebie zmiany baterii (do 2 lat). Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Wkładane w tablicy na zatrzask.
Dostępna i intuicyjna aplikacja daje na mocny odczyt temperatury, przedmiot w świadomości aplikacji i możliwość wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator osiągnie na światowe zastosowanie. Dużo cienkie obszary oraz długa żywotność baterii idą w niedrogi i dostępny sposób dbać każdą przesyłkę w dużo branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport produktów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest duża żywotność baterii.
Rejestrator temperatury i wilgotności RCW800wifi, dane wyświetlane są na wbudowanym wyświetlaczu wyposażenia a sprowadzane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora podejmuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może przeżyć zamontowany w dodatkowym środowisku w pas sieci WiFi. Zebrane informacje można kontrolować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zmieszanie z internetem, pomiary temperatury są wpisywane w myśli wewnętrznej rejestratora, po osiągnięciu związania z siecią odsyłane do serwera. W myśli rejestratora chronione są wartości duże i Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy . Klient w jakiejkolwiek sekundy że uczynić podglądu aktualnych cen, istniej szansę konfiguracji zakresów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie wysłane na dokładne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na obecnie jest kontakt do rejestratora, na dziś zdobywam daną o alarmach.

Do użyć w sposobie HACCP rejestrator może przetrwać urządzony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża czułość czujnika gorączki i wilgoci,
możliwość rzeczy na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta forma progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do gustów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z wstępem do platformie WiFi, z niektórym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje wielkie zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność , zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Dawany więcej w transporcie chłodniczym. Podgląd max i minimalnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *